بستن
Owls CMS

مدیریت اخبار

اخبار شرکت عیوض تکنیک (شرکت تولیدی صنعتی ابزار دقیق آذرسام)

Post Thumbnail

قیمت لول سوئیچ و لول ترانسمیتر مغناطیسی و فرم سفارش آن

 

 

 

 

جهت محاسبه قیمت لول سوئیچ و لول ترانسمیتر مغناطیسی شرکت ابزار دقیق آذرسام نیاز به اطلاعاتی مانند: فشار کاری، دمای کاری، نوع سیال و دانسیته آن، نحوه اتصال به مخزن (فلنج یا دنده)، سایز و استاندارد کانکشن های اتصال به مخزن، نحوه نصب بر روی مخزن، تعداد و نوع سوییچ های مورد نیاز و طول کل میله مورد نیاز میباشد. همچنین در صورت وجود تگ نامبر(Tag Number) با اعلام آن بر روی پلاک مشخصات فنی لول سوئیچ و لول ترانسمیتر حک خواهد شد . فرمی جهت نمونه ارائه شده که می توانید با پر کردن آن و ارسال برای واحد فروش قیمت لول سوئیچ و لول ترانسمیتر مورد نیاز خود را دریافت نمایید .

فرم سفارش لول سوئیچ و لول ترانسمیتر مغناطیسی شرکت ابزاردقیق آذرسام (عیوض تکنیک سابق) با نام تجاری عیوض EYVAZ  به شرح زیر می باشد . 

 

Post Author
روابط عمومی
عیوض

شرکت تولیدی صنعتی ابزار دقیق آذرسام (با نام تجاری عیوض) از پيشگامان صنعت ساخت تجهيزات کنترل کننده اتوماتيک خطوط بخار ، کنترل کننده هاي سطح مایعات و شیرهای کنترلی در ايران است که در سال 1372 توسط آقاي مهندس غفار شعباني تاسيس گرديد. این شرکت با توسعه تدريجي ظرفيت توليد و زيرساخت هاي علمي و فني خود، ضمن ايجاد اشتغال در داخل کشور ، گام موثري در جهت خودکفايي و قطع وابستگي کشور در زمينه ساخت و تأمين اين تجهيزات برداشته است.